کود NPK پودری ۳۰-۵-۱۵

این کود قابل استفاده برای کلیه محصولات زراعی و باغی بوده و حاوی عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و بویژه پتاسیم می باشد که باعث فعال کردن آنزیم ها و دخالت در ساختار دیواره سلولی گیاه و سوخت و ساز ازت و ساختن پروتئین همچنین ازدیاد مقاومت گیاه به بیماریها و رطوبت بالا و خشکی و خوش طعم کردن میوه و درخشان کردن آن با استفاده از فعال کردن عناصر ریز مغذی آهن، روی، مس و منگنز در طول رشد می شود.

دارای کد ثبت کودی به شماره ۱۹۵۷۰ از موسسه خاک و آب کشور

 

کود پودری N-P-K 15-5-30  گروه تولیدی سبزینه مارال عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم مورد نیاز گیاه را با ترکیبی کاملا متعادل تامین می نماید.

این کود قابل استفاده برای تمام محصولات زراعی می باشد و حاوی عناصر اصلی نیتروژن، قند و به ویژه پتاسیم می باشد که به  درشتی و آبدار شدن میوه  ها کمک می کند و باعث افزایش سوخت و ساز ازت و ساختن پروتئین و در نتیجه  خوش رنگ شدن و عطر و طعم میوه و  بهبود خاصیت انبارداری میوه می شود. همچنین این کود باعث افزایش وزن هر دانه می شود.

این محصول یک کود عمومی محسوب شده و بکارگیری آن برای کلیه گیاهان در تمام مراحل رشد امکان پذیر می باشد . این کود پودری با دارا بودن اسید آمینه و تمامی عناصر ریزمغذی بسیاری از نیازهای گیاه را تامین می نماید. همچنین این محصول با فرمول متعادل خود سرعت رشد ، عملکرد محصول و کیفیت را کاملا بهبود می بخشد.

این محصول به دلیل انحلال ۱۰۰ درصد ، در مخازن کود به هیچ عنوان رسوب نمی نماید. این کود کمبود های مربوط به هر یک از عناصر اصلی را برطرف نموده و مصرف کودهای پایه را به حداقل می رساند. همچنین این نوع کود فاقد کلر، سدیم و فلزات سنگین می باشد.
کود N-P-K 15-5-30  قابلیت استفاده مصارف آب آبیاری و همچنین محلول پاشی را دارا می باشند.

تجزیه ضمانت شده:

تجزیه ضمانت شده:
نیترون N فسفر قابل استفاده P۲O۵ پتاسیم قابل حل در آب K۲O
۱۵ ۵ ۳۰

مزایای کود پودری N-P-K 15-5-30 

• تامین عناصر درشت و ریز مغذی برای گیاه
• افزایش رشد در تمام گونه های گیاهی
• مناسب برای تمام مراحل رشد گیاه و محصولات زراعی و باغی
• دارای قابلیت جذب سریع و تاثیر فوق العاده
• فاقد کلر ، سدیم و فلزات سنگین

دستورالعمل مصرف کود پودری N-P-K

دستور العمل مصرف:
نوع محصول محلول پاشی آبیاری توضیحات
درختان میوه ۸-۵ کیلوگرم در هکتار ۳ کیلوگرم در هزار متر مربع ۳ دوره در طول فصل
گیاهان زارعی ۷-۴ کیلوگرم در هکتار ۲-۳ کیلوگرم در هکتار ۲ دوره در طول فصل
گیاهان گلخانه ای ۷-۴ کیلوگرم در هزار متر مربع ۳ کیلوگرم در هزار متر مربع ۳ دوره در طول فصل

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE